ICPS – UCLAN The latest news

𝐁𝐫𝐞𝐚𝐤𝐢𝐧𝐠 𝐍𝐞𝐰𝐬📣

Βρισκόμαστε στην ευχάριστη θέση να σας ανακοινώσουμε ένα από τα σημαντικότερα επιτεύγματα των τελευταίων ετών στο

Κολλέγιο Ανθρωπιστικών Επιστημών – ICPS,

σε συνεργασία με το The University of Central Lancashire – UCLan. Έπειτα από επίπονη διαδικασία ποιοτικών ελέγχων από πλευράς του The University of Central Lancashire – UCLan, η ομάδα του ICPS πέτυχε:✅Την παροχή όλων των ακαδημαϊκών μας προγραμμάτων – Bachelors & Masters- στην Ελληνική Γλώσσα!

Ακόμα μεγαλύτερη ευκολία και υποστήριξη στους φοιτητές μας.✅Την προσθήκη επιλογής “𝗕𝗟𝗘𝗡𝗗𝗘𝗗” φοίτησης, για όλα μας τα ακαδημαϊκά προγράμματα, η οποία προσφέρει την απόλυτη ευελιξία σε φοιτητές που δε ζουν στην Αθήνα ή σε φοιτητές με απαιτητική καθημερινότητα. Σπούδασε σε ακαδημαϊκά προγράμματα σπουδών επαγγελματικά ισοδύναμα με αυτά των ΑΕΙ.

Σπούδασε Ψυχολογία στη γλώσσα σου. Σπούδασε Ψυχολογία στη χώρα σου.

Οι σπουδές Ψυχολογίας έχουν μόνο ένα όνομα! 𝐈𝐂𝐏𝐒🔝🔝🔝

icps.mentalhealthday

Παγκόσμια Ημέρα Ψυχικής Υγείας

Η ψυχική υγεία στην Ελλάδα και την Ευρώπη, όπως αναφέρεται από τις έρευνες και τα δεδομένα του Παγκόσμιου Οργανισμού Υγείας (WHO), δείχνει την αυξανόμενη ανάγκη