Οι 𝐏𝐈𝐍𝐊 𝐅𝐑𝐄𝐔𝐃 στο γήπεδο!

ICPS-FOOTBALL
Η φοιτητική ομάδα ποδοσφαίρου 𝐏𝐈𝐍𝐊 𝐅𝐑𝐄𝐔𝐃, του Κολλεγίου Ανθρωπιστικών Επιστημών – ICPS,
ξεκινήσει την προετοιμασία της για το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 5×5 της Unileague, με προπονητή τον Παναγιώτη Πομώνη, 𝐆𝐨𝐚𝐥𝐤𝐞𝐞𝐩𝐞𝐫 𝐂𝐨𝐚𝐜𝐡‼
Οι αγαπημένοι μας 𝐏𝐈𝐍𝐊 𝐅𝐑𝐄𝐔𝐃 είναι έτοιμοι να “ψυχολογήσουν” την επόμενη κίνηση της αντίπαλης ομάδας μέσα στο γήπεδο!

Ο αθλητισμός δεν είναι μόνο για τη σωματική μας υγεία αλλά και για την ψυχική μας ευεξία.
Η ενασχόληση με μια ομάδα και η δέσμευση σε μια δραστηριότητα που αγαπάμε μπορεί να μας βοηθήσει να διαχειριστούμε το άγχος και το άγχος της καθημερινότητας, προσφέροντάς μας μια ανάσα από το οριζόντιο και το καθημερινό.
Σας περιμένουμε στην εξέδρα σε κάθε αγώνα!
#staytuned… Σύντομα περισσότερα⚽️⚽️⚽️

pinkfreud-icps-team-football

Απονομή Κυπέλλου Αθήνας στους Pink Freud!

Η φετινή αποφοίτηση του ICPS έκρυβε πολλές εκπλήξεις και έντονες στιγμές! Η απονομή του Κυπέλλου Αθήνας στην ποδοσφαιρική ομάδα του Κολλεγίου ήταν μία από αυτές.

icps-students-psychology

Παγκόσμιας Ημέρας Ψυχολογίας🎈

Με αφορμή τον ετήσιο εορτασμό της Παγκόσμιας Ημέρας Ψυχολογίας από τα Ηνωμένα Έθνη (κινητή εορτή), καθιερώσαμε την 27η Μαΐου ως μία ημέρα επαγρύπνησης, δράσης και